Castorama Polsko – levný nábytek a stavebniny – Akční letáky Castorama Těšín

Chcete ušetřit na nákupu nábytku či stavebnin? Zkuste si udělat výlet do Polska a marketů Castorama. Najdete je i blízko českých hranic. Na čem všem ušetříte?

Castorama je francouzský řetězec hobby marketů pro kutily, dům, stavbu i zahradu. Castorama je známá zejména u Čechů, kteří pobývají v pohraniči s Polskem. Castorama má své pobočky po celém Polsku, nejdostupnější pro Castorama je ta v Těšíně (Cieszyn nebo také Polský Těšín).

Castorama dostupný levný nábytek i stavební materíál

Není už žádným tajemstvím, že velká část prodejců v Česku nakupuje své zboží z Polska. Proč tedy kupovat nábytek z Polska skrz prostředníka, když si můžete zajet do blízké Castorama, kde ušetříte klidně i polovinu ceny. Máte k dispozici i větší výběr.

Akční letáky Castorama

Castorama Polsko - levný nábytek a stavebniny - Akční letáky Castorama Těšín 1
Akční leták Castorama (ilustrační obrázek – ceny nemusí být aktuální)

Akční letáky Castorama najdete na webu obchodu, kde si můžete prohlédnout aktuální platný leták a katalog Castorama pro Polsko.

Castorama.pl nabízí i možnost si prohlédnout celou nabídku zboží, které v polské Castoramě najdete. Stavebniny, materiál pro dům i zahradu nebo třeba dveře či nábytek.

Castorama pravidelně vydává letáky s aktuálními nabídkami a akcemi. Tyto letáky vám poskytují přehled o nejnovějších slevách, nových produktech a prodejních akcích, které se konají v Castorama. Letáky jsou k dispozici jak v tištěné verzi ve prodejnách, tak také online na webových stránkách Castorama. Stačí si vybrat nejbližší prodejnu nebo procházet online letákem, abyste zjistili nejnovější nabídky a slevy.

Podívejte se sami: https://www.castorama.pl/gazetka-i-katalogi

Sortiment zboží v Castorama

Nabídka obchodů Castorama v Polsku je skutečně rozsáhlá. Sortiment zahrnuje všechny potřeby pro stavbu, renovace a dekorace domova. Zde najdete materiály pro stavební práce, jako jsou cihly, stavební tmely, omítky a podlahové krytiny. Dále nabízí velký výběr nábytku pro různé místnosti v domě, zahrady a terasy. K dispozici jsou také nástroje, elektronika, osvětlení, sanitární vybavení a mnoho dalšího. Castorama se také specializuje na dekorace a design interiérů. Nabízí širokou škálu tapet, farby a dekorativních prvků pro vytvoření jedinečné atmosféry ve vašem domově. Můžete si také vybrat z velkého výběru záclon, koberců, doplňků a dalších dekorativních prvků.

Výhody nakupování v Castorama

Nakupování v obchodech Castorama má mnoho výhod. Zde je několik hlavních důvodů, proč si vybrat Castorama:

 1. Široký sortiment: Castorama nabízí široký výběr výrobků pro stavbu, renovace a dekorace domova. Bez ohledu na to, co potřebujete, pravděpodobně to najdete v Castorama.
 2. Kvalitní produkty: Castorama spolupracuje pouze s renomovanými výrobci a zajišťuje tak kvalitu a spolehlivost svých produktů. Můžete si být jisti, že investujete do výrobků, které vám vydrží dlouho a splní vaše očekávání.
 3. Konkurenceschopné ceny: Castorama se snaží nabízet konkurenceschopné ceny, aby byla dostupná širokému spektru zákazníků. Sledujte také akční nabídky a slevové akce, abyste mohli ušetřit ještě více.
 4. Zákaznická podpora: Castorama si zakládá na kvalitní zákaznické podpoře. Pokud máte otázky nebo problémy, personál je připraven vám pomoci a najít řešení.
 5. Prodejny v celém Polsku: Castorama má více než 70 prodejen po celém Polsku, což znamená, že je vždy blízko k vám. Nemusíte se tak daleko přemisťovat, abyste si koupili potřebné výrobky.

Castorama Těšín (Cieszyn)

Castorama v Cieszyně se nachází na ulici Graniczna v městské části Boguszowice. Nedaleko se nachází státní silnice č. 1 vedoucí k hranicím s Českou republikou. Z centra města se k prodejně Castorama dostanete po silnici č. 938. V bezprostřední blízkosti se nachází bývalý hraniční přechod Cieszyn-Chotěbuz. V okolí najdete provozovny služeb a stravování. Stávající prodejna byla přemístěna do nově postaveného objektu společnosti Castorama na ulici Liburnia. Jeho prodejní plocha přesahuje 10 000 m2. Obchod nabízí řadu řešení, která vám usnadní nakupování.

Castorama Zgorzelec

Castorama Ratiboř

Castorama Nysa

V roce 2011 byla otevřena další prodejna Castorama – Nysa. Prodejna se nachází v jižní části Nysy u silnice č. 411. V blízkosti je také sjezd na státní silnici č. 41, díky které se místní obyvatelé Nysy pohodlně dostanou na nákupy. Vedle prodejny Castorama se nachází velké parkoviště, které je určeno speciálně pro zákazníky prodejny – zaparkujete zde na bezpečném místě a budete si k němu moci pohodlně odvézt zakoupené zboží.

Castorama Bialsko Biala

Castorama v Bialsko-Biala se nachází na ulici Warszawska v nejsevernější části města – na sídlišti Komorowice Śląskie na levém břehu řeky Biała. Obchod byl postaven a otevřen v roce 2002. Nachází se v blízkosti důležitého silničního uzlu Komorowice-Bielsko-Biała. Takzvaný “trojlístek” spojuje státní silnici 1 s rychlostními silnicemi 1 a 69 a umožňuje pohodlný přístup do obchodu. Nedaleko se nachází železniční stanice Bielsko-Biała Północ a železniční stanice Bielsko-Biała Zachód. K obchodu Castorama se dostanete také městskými autobusy.

Castorama Jelenia Gora

Castorama Walbrzych

Nejen akční nabídka Castorama

Castorama dveře

Stavebniny Castorama

Obklady v Castoramě

Koupelnový nábytek v Polsku

Jaká je otevírací doba Castorama v Polsku

Otevírací doby Castorama jsou následující:

 • Pondělí 07:00-21:00
 • Úterý 07:00-21:00
 • Středa 07:00-21:00
 • Čtvrtek 07:00-21:00
 • Pátek 07:00-21:00
 • Sobota 08:00-20:00
 • Neděle 10:00-18:00

U neděle si dejte pozor, většinou je zavřeno, pokud je otevřeno musí jít o tzv. „niedziela handlowa“.

Časté otázky o Castoramě

Jaké jsou možnosti dopravy produktů z Castorama?

Castorama nabízí různé možnosti doručení produktů. Můžete si nechat zboží doručit přímo domů pomocí kurýrní služby. Existuje také možnost osobního vyzvednutí zboží ve vybrané prodejně Castorama.

Jak mohu získat informace o aktuálních slevách a akcích?

Informace o aktuálních slevách a akcích najdete v letácích Castorama. Tyto letáky jsou k dispozici ve prodejnách a také online na webových stránkách Castorama. Můžete se také zaregistrovat do newsletteru, abyste byli pravidelně informováni o nejnovějších nabídkách.

Co dělat, když mám reklamaci na zakoupený výrobek?

Pokud máte reklamaci na zakoupený výrobek, můžete se obrátit na zákaznickou linku Castorama. Zde vám sdělí postup, jak reklamaci uplatnit, a pomohou vám s řešením.

Nabízí Castorama montážní služby?

Ano, Castorama nabízí montážní služby pro vybrané produkty. Více informací o možnostech a ceně montáže získáte ve vaší nejbližší prodejně Castorama.

Jak mohu sledovat své objednávky online?

Pokud jste si objednali něco online, můžete sledovat stav svých objednávek na webových stránkách Castorama. Po přihlášení se do svého účtu zde najdete přehled o svých objednávkách a informace o doručení.

Nabízí Castorama službu vrácení zboží?

Ano, Castorama nabízí službu vrácení zboží. Pokud jste s nákupem nespokojeni nebo jste si změnili názor, můžete vrátit zakoupené zboží do 14 dnů od doručení. Více informací o podmínkách vrácení zboží naleznete na webových stránkách Castorama.