Popeyes: Recenze legendárního smaženého kuřete

Popeyes, oblíbený americký řetězec rychlého občerstvení, si získává srdce gurmánů po celém světě a nyní se chystá ovládnout i český trh. První pobočka se otevře na Václavském náměstí v Praze a to je jen začátek. Těšíme se na to, jak se tato kulinářská událost stane součástí našeho města a očekáváme, že to bude velký hit.

Naše očekávání jsou vysoká, vždyť Popeyes je známý svým unikátním menu inspirovaným kuchyní New Orleans. S téměř 700 metry podlahové plochy a více než 100 místy k sezení, dvoupatrová restaurace na Václavském náměstí bude naší vlajkovou lodí. A to je jen začátek, protože plánujeme rychlou expanzi na českém trhu.

Víme, že konkurence na trhu rychlého občerstvení je vysoká, ale věříme, že Popeyes má to, co je potřeba k úspěchu. S více než 4 tisíci provozoven po celém světě a nedávnou expanzí do Polska, Česká republika je další v řadě.

Popeyes v Praze

Popeyes, význačná americká značka rychlého občerstvení, otevřela svou největší restauraci v Evropě na Václavském náměstí v Praze. Tato historická budova, původně dům módy, je nyní domovem pro naše nové, dvoupatrové podnikání s téměř 700 metry podlahové plochy a více než 100 místy k sezení.

Avšak Praha je jen začátkem. Chystá se otevřít další pobočky po celé České republice. Brzy budete moci navštívit pobočky nejen v hlavním městě, ale také v Brně a okolo Prahy, kde očekává rychlou expanzi. Plánuje se dokonce otevřít až šedesát dalších poboček v dalších deseti letech a vznikne tak velké množství nových pracovních míst.

S rozšiřujícím se portfoliem restaurací je v plánu uspokojit všechny chuťové pohárky zákazníků. Nejenže nabízí světoznámé smážené kuře à la Louisiana, ale také speciální nabídku jídel přizpůsobených místním chutím a preferencím. To z Popeyes dělá jedinečného hráče na poli rychlého občerstvení.

Historie Popeyes v Praze

Popeyes, legendární americká značka rychlého občerstvení, konečně dorazila do Prahy. Svoji největší evropskou restauraci otevřela na Václavském náměstí, v budově bývalého Domu módy. S více než 4 tisíci provozoven po celém světě je Popeyes známý svým smaženým kuřetem à la Louisiana. Po nástupu do Polska se Česká republika stala druhou zemí ve střední Evropě, kde značka expanduje.

Popeyes Praha se otevřel ve velkém stylu. Historicky první pobočka řetězce v České republice přilákala stovky lidí, kteří se do restaurace těšili už od předešlého dne. První stovka šťastlivců dokonce měla možnost zdarma ochutnat proslulý Chicken Sandwich.

V budoucnu Popeyes plánuje další expandování v České republice. Za devět let se chystají otevřít celkem šedesát restaurací a zájem zákazníků je neochvějný. Popeyes je zde, a jak se zdá, zůstane. Na otvírací akci bylo jasné, že tyto dveře lidé chtějí otevírat. A to je teprve začátek pribehů, které Popeyes v Praze napise.

Nabídka jídel a Služeb Popeyes v Praze

Jako jedna z nejnovějších přírůstků na pražské stravovací scéně Popeyes sahá po trůnu rychlého občerstvení. Tato americká franšíza, známá pro své chutné smažené kuře à la Louisiana, nabízí punčochářské delikatesy a také speciality přizpůsobené místním chutím.

Popeyes se pyšní tím, že je více než průměrné fast food místo. První česká pobočka Popeyes byla otevřena na Václavském náměstí v listopadu, přitahuje zákazníky nejen svou strategickou polohou a se svým okouzlujícím menu. Ale také příslibem druhé pobočky v centru Prahy s možností objednávek přímo z auta. Další restaurace je plánována v Brně a bude otevřena v únoru.

Popeyes je hrdý na to, že je zásadním hráčem v českém gastronomickém sektoru, nejen poskytováním skvělých jídel, ale také generováním nových pracovních příležitostí. První pobočka vytvořila kolem sta nových pracovních míst a otevření dalších dvou restaurací chystaných na následující měsíce přinese ještě více pracovních příležitostí a možností profesního růstu.

Velký důraz klademe také na zákaznickou spokojenost. Na den otevření na Václavském náměst

Kde se Nachází Popeyes v Praze

Popeyes, zaslouženě známý pro své louisianské smažené kuře, otevřel svou první českou pobočku na Václavském náměstí. Restaurace se nachází v Doma módy, obědařené dvěmi patrami, skýtající téměř 700 metrů čtverečných podlahové plochy a více než sto míst k sezení. To vše přináší prostor pro zákazníky zastavit se a vychutnat si širokou škálu jídel.

V prvním patře naleznete několik stolů, nápojové automaty pro bezedné kelímky, objednávkové kiosky s výdejním pultem a kuchyní. Ve druhém patře je dalších několik stolů a toalety opatřené kódem. Vše připraveno pro pohodlné stravování.

Další restaurace Popeyes je plánována v Praze s možností objednávek přímo z auta. To představuje ideální možnost pro ty, kdo chtějí své jídlo vyzvednout a pokračovat v cestě. A nezapomínejte: Brněnská pobočka se plánuje otevřít v únoru příštího roku.

Celkově se řetězec Popeyes rychle rozšiřuje, s původním plánem otevřít šedesát restaurací v České republice. To potvrzuje závazek značky stát se silným hráčem v oblasti rychlého občerstvení. A to je jen

Recenze Popeyes v Praze

Poté, co jsme navštívili Popeyes na Václavském náměstí, byli jsme opravdu ohromeni tím, jak velká a rušná tato restaurace je. S téměř 700 metry podlahové plochy a více než 100 místy k sezení, je to vlajková loď amerického řetězce v Evropě.

Popeyes má v Praze velké plány. Očekává se otevření až šedesáti poboček v následujících deseti letech. V centru Brna se očekává nová restaurace a také drive-thru poblíž Prahy. Během několika měsíců, Popeyes plánuje otevřít další dvě lokace.

Jak se zdá, Popeyes se rozhodně zapojil do digiálního věku. Společnost zahájila exkluzivní partnerství s online objednávkovou službou Wolt. Tímto krokem nejenže rozšíří svůj dosah k zákazníkům, ale také odpovídá na rostoucí trend objednávek jídla online.

Skupina z Vinohrad, která trpělivě čeká na zahájení obchodu Popeyes od 20. hodiny předchozího dne, je dokonalým příkladem. Bylo úžasné vidět, jak návštěvníci přišli degustovat první ochutnávku Louisianského kuřete, když Popeyes otevřel svou první pobočku v Praze tento listopad.

Závěr

Popeyes, americký řetězec rychlého občerstvení, nyní ovládá Prahu s největší restaurací v Evropě. Nejenže přináší místním chutím své jedinečné punčochářské delikatesy, ale také vytváří nové pracovní příležitosti pro Čechy. S plány na další expanzi do Brna a okolí Prahy, je jasné, že Popeyes je tady, aby zůstal. První pobočka v Praze, situovaná v Doma módy na Václavském náměstí, nabízí ideální prostor pro zákazníky k relaxaci a vychutnání si široké škály jídel. A to je teprve začátek. S plány na otevření dalších šedesáti restaurací v České republice, se těšíme na to, co Popeyes přinese v budoucnu.