Pepco lidé milují

Pepco je evropskou diskontní sítí, která od roku 2004 nabízí svým zákazníkům cenově výhodné zboží od oděvů pro celou rodinu, až po praktické dekorace do domu a neméně důležité domácí potřeby. V roce 2013 pak na náš trh vstoupilo prvních čtrnáct prodejen s tímto zbožím, které si zamiluje celá rodina. V Evropě je v současné době více jak 1.200 prodejen a jen u nás do tohoto obchodu můžete zavítat na 174 různých místech, mezi které patří například Praha, Opava, Příbram, Teplice, Bílina, Slavkov u Brna a spousta dalších. Nových prodejen navíc stále přibývá.

Co Pepco nabízí?

  • Sortiment prodejen Pepco je zaměřen zejména na oblečení pro celou rodinu a rovněž i na různé dekorace, které slouží ke zkrášlení domova.
  • Pepco nezapomíná ani na kuchyňské náčiní, hračky a doplňky.
  • Své srdce si tento řetězec u svých zákazníků získává zejména z toho důvodu, že je zde možné pořídit zboží, za bezkonkurenčně nízké ceny.

Cenové rozpětí sortimentu Pepca

Dámy si zde mohou pořídit ležérní dámské šaty již od neuvěřitelných 179 Kč, topy se zde pohybují okolo 59 či 89 Kč. Pepco si velkou oblibu získal rovněž i proto, že ho milují maminky s dětmi, jelikož se zde dají pořídit jak body či overaly pro miminka zhruba okolo 89 Kč, tak i například dětské oblečení a plavky, u kterých se vejdete víceméně do 350 Kč. Zbude vám tedy ještě nějaká ta koruna na dětskou hračku pro vaše nejmenší.

Pepco lidé milují 1
Ukázka z letáku Pepco

Pepco letáky

  • O aktuálních nabídkách Pepco informuje na letácích, které pravidelně vycházejí s novou nabídkou každý čtvrtek a mají týdenní platnost.
  • Tyto letáky chodí spotřebitelům do poštovních schránek či si je mohou opatřit přímo v obchodě Pepco.
  • Nabízený sortiment se vždy opírá o aktuální roční období.
  • Pokud nechcete, aby vám nějaká nabídka utekla, můžete si požádat o zasílání newslettru a o veškerých akcích, které vás zajímají, se dozvíte, jako první.